Sakal çıkarıcı Serum Ürün Görseli

Black Marble Sakal Bıyık Serumu

Black Marble Sakal Bıyık Serumu

Nedir?

                Sizlere sunmakta olduğumuz Black Marble Sakal Bıyık Serumuoldukça etkilidir ve dünyada kullanan herkesin beğenisini toplamıştır. Bu nedenle de bizlerin güvencesi ile sizin hizmetine sunulan bir üründür. Kullanıldığı andan itibaren etki eder. Kıl köklerini besler ve güçlendirir. Çok daha gür saç ve sakala sahip olursunuz. Sakallarınız ise 3 gün içerisinde çıkmaya başlar. Çok daha hızlı ve sağlıklı uzar.

 

Nasıl Kullanılır?

                Kullanımı oldukça basittir ve hoş bir kokuya sahiptir. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez Black Marble Sakal Bıyık Serumukullanılabilir. Kullanmadan önce ürünü iyice çalkalayın ki homojen kıvama gelsin. Kullanmayı düşündüğünüz bölgeyi iyice temizlemeniz gerekmektedir. Ardından serumu sürün. Ancak serumu kullanırken ellerinizde eldiven olması gerekmektedir. Ardından uygulamak istediğiniz bölgeye az miktarda uygulayın ve dairesel hareketler ile masaj yapın. Bölgeye herhangi başka bir ürün değdirmeden yaklaşık 30 dakika boyunca bekletmeniz gerekmektedir. Yarım saat sonrasında da bol su ile yıkayabilirsiniz. Yağlı ve yapışkan bir his bırakmayacaktır. Bu şekilde kullanıldığı zaman kısa süre içerisinde bölgede yer alan kıl köklerinin güçlendiğini göreceksiniz.

 

İçerik

                İçeriğinde doğal yağlar olan Black Marble Sakal Bıyık Serumutamamen doğal bileşenlerden meydana gelmiştir. Bu nedenle de herhangi bir zararı yoktur. Doğal yağlarla üretilmiş olduğundan içerisinde paraben ve zararlı herhangi bir katkı maddesi yer almaz. Her erkek rahatlıkla kullanabilir.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )