Sakal çıkarıcı Serum Ürün Görseli

Daha kalın sakal nasıl çıkar?

Sakal ve bunun anlamı hakkında çok şey yazılmış ve söylenmiştir. Bunun erkeksi bir sembol olduğunu zaten biliyoruz ve binlerce yıldır.

Bir sakal çok olumlu sesler verir. Güven. Bilgelik. Erkeklik. Cesaret. Mukavemet. Kadınlar sakal çekici buluyorlar. Ve liste devam ediyor.

Alt satırda hiçbir şey sakal gibi “Ben bir erkeğim” demiyor.

Sakal yetiştirirken sorun yaşıyorsanız veya sakalınız istediğiniz kadar dolgun ve gevşek değilse sinir bozucu olabilir. Ancak kalpten çekin beyler. Umut kaybetme.

Yardım etmek için buradayız. Baş düşmanınızın başında durmanıza yardımcı olan ve başkalarının gıpta edebileceği bir sakal ile zafer kazanan çözümlerimiz var.

KENDİNİZE BİR AY VERİN (HEPİMİZ İSTİYORUZ) – DÖRT HAFTALIK KURAL

Tamam, daha kalın bir sakalı büyütme ve zaman hakkında konuşma yöntemine girmeden önce biraz konuşalım.

Zaman belki sakal gelişimine en yakın müttefiklerinizdir. Sabret de öyle. Sakalınıza , sabrını büyütmek ve uygulamak için zaman tanıyorsanız, sonuçlara hayran kalacaksınız.

Ve hepsi dört hafta ile başlar.

Bize dört hafta verebilirseniz – 30 günden az süre, beyler – daha kalın bir sakal büyümeniz için size yardım edeceğiz. Aşağıdakilere inanıyoruz:

Durumunu gerçekten değerlendirebilmek için sakalınızın en az dört hafta büyümesine izin vermelisiniz.

Kesinlikle, hiç, birkaç haftadan sonra sakalınızdan vazgeçin, çünkü bu yamalı, hırpalı veya beğendiğiniz başka bir sıfat gibi görünüyor. Sabırsızlık, çok fazla sakalın hayatını ve yüzdeki kıl büyümesinin ilk safhalarında ortaya çıkan kaçınılmaz kaşıntıyı iddia eder.

Kabul edelim ki, herkes kabarcık büyür ve bunu yapmak çok zaman almaz. Ancak biz bu yazıdaki anızlardan bahsetmiyoruz – size başkalarının hayranlık uyandıran, şık, bakımlı görünümünü veren genişleyen bir sakalla ilgileniyoruz.

Diğeri de budur: Sakalınızı çok erken şekillendirmeye başlamayın. Şansınız, sakalınızın gerçek “çizgiler” olduğunu gösteren yeterli bir uzunluğa ulaşmasına izin vermeden önce planladığınızdan daha fazla kesmeniz demektir.

Sakal büyütmek, ister katil bir beden olsun isterse ileri derecede kazanmak olsun, bir taahhüt gerektirdiği için, hayatta çok iyi şeyler başarmak gibidir. Ve disiplini gerektiren diğer şeylerle karşılaştırıldığında taahhüdün o kadar uzun olmadığı da.

HAFTA 1 – EVET, GARİP GELİYOR, AMA …

Sakal gelişiminin ilk haftasında değil , yaptıklarınla ​​değil . Gerçekten de, yalnızca yüzünüzde tuhaf hissetmekle kalmaz, özellikle de sakalınızı ilk kez büyüttüğünüzde de garip görünebilir. Projeyi hurdaya çıkarma cazibesi yıkıcı olabilir. Fakat bu aşamada beyaz bayrak sallamak, sakalınızı nasıl büyüttüğünüzle değil.

Bununla birlikte, sakal yağı uygulamaya başlayabilirsiniz. Yağ, sakalınızı daha sağlıklı (ve altında cilt) hissettiriyor ve sakal kaşıntıyla mücadelede önemli bir silah. Sakal yağı arkadaşınızdır.

Yani, yerinizi tutun ve o ustura dokunmayın!

2. HAFTA – BÜYÜN, BÜYÜMESİNE İZİN VER, BÜYÜMESİNE İZİN VER

İkinci haftaya gelindiğinde, sakalınızın şekli hakkında daha iyi bir fikir sahibi olursunuz. Birçok yerde kalın olacak, diğerlerinde yamalı olacak, ancak yüzünüze en uygun sakal stilinin hangisi olduğuna dair daha iyi bir fikir edinmeye başlayacaksınız . Bununla birlikte, büyümenin hâlâ önceliğiniz olmaya devam etmeniz gerekir, bu nedenle kenarları kırpma veya “temizleme” isteğine karşı koyun.

İkinci hafta, eğer arzularsanız, bir büyüme takvimi kullanmak için iyi bir zamandır. Biraz sonra sakal takviyeleri üzerine daha derine ineceğiz.

3. HAFTA – ŞİMDİ BİR YERLERE GEÇİYORUZ!

Birçok sakallı erkek, sakal gelişiminin ilk iki haftasının en zor ve en iyi nedenden kaynaklandığını iddia ediyordu. Üçüncü haftaya gelindiğinde, sinir bozucu kaşıntılar kayboldu ve yüz saçlarınızın yamaları gerçek bir sakal şekli alıyor.

Yumuşak kenarları düzeltmek için bu noktada sorun yoktur, ancak tutmayı planladığınız tüylere dokunmayın. Belli bir yalan söylemek için kılları eğitmeye başlamak için sakalınızı bile fırçalayabilirsiniz ve sakallı bir fırça herhangi bir sakalın bakım seti için gereklidir.

HAFTA 4 – ZAFER TUR

4. haftanın sonu, sakal gelişiminin bu ilk aşamasının bitiş çizgisidir ve sizi hem erkeklerin hem de kadınların gıpta ettiği daha kalın, dolgun bir sakal yetiştirme yolunuza sokar. Sakalınızın nihai şeklini de net bir şekilde göreceksiniz. Ayrıca onu özenle tımar etmeye başlayabilirsiniz. Tebrikler!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )