Sakal çıkarıcı Serum Ürün Görseli

Her erkeğin bilmesi gereken sakal bakımı

Her erkeğin bilmesi gereken sakal bakımı Her erkeğin bilmesi gereken sakal bakımı  

Bakımsız ve ilgilenilmeyen sakallar ile bir kadının karşısına çıktığınız da tuhaf bir tip olarak görüneceğiniz den emin olabilirsiniz. İlk olarak yapmanız gereken sakallara biraz zaman tanımanız olacaktır. Yaklaşık olarak 6-8 hafta kadar sakallarınıza dokunmayın. Bu sürecin ilk kuralıdır.

İlk olarak kendinize bir sakal tarzı belirlemeniz gerekmektedir. İster dudak üstün de bir çizgi bıyık olsun, isterseniz top sakal kendinize bir tarz belirlemeli ve istikrarlı olmalısınız.

Hangi tarzı seçerseniz seçin sakallarınızın mutlaka temiz bir görüntü de olması gerekmektedir. Tamamen sakal bırakmış bile olsanız sakalınızın elmacık kemiklerinize kadar çıkmasına kesinlikle izin vermemeniz gerekir. Enseniz de yer alan kıllar dan her zaman kurtulmanız gerekmektedir.

Sakallarınızı keserken genel de traş makinesi tercih edersiniz. Ancak daha temiz bir görüntü için jilet kullanın. Jilet her zaman daha pürüzsüz bir cilt olmasını sağlamaktadır.

Sakallarınızın daha parlak görünmesi için ise badem yağın dan yardım alabilirsiniz. Badem yağı hem sakallarınızı güçlendirecek hem de daha parlak görünmesini sağlayacaktır.

Sakallarınıza bakmak gördüğünüz gibi aslın da o kadar da zor bir durum değildir. Sağlıklı sakallara sahip olmak için önerilerimiz den yararlanabilir ve daha güzel görünen sakallara sahip olabilirsiniz. Seyrek olan sakallarınızın daha gür olması için yapabileecğiniz bir çok şey sayfamız da yer alan diğer makalelerimiz de de yer almaktadır…

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (1 )

  • Görkem H*
  • ya benim bakım yapıcak sakalım çıkmıyor bu black iyi gelir mi acaba?