Sakal çıkarıcı Serum Ürün Görseli

Köselik nedir ?

Köselik nedir ?Köselik nedir ?

Köselik vücudun tüm bölgelerin de kılların az olması ya da hiç olmaması durumuna denmektedir.  Köselik genetik ya da hormonal nedenlerden dolayı kaynaklanabilmektedir. Genetik nedenlere bakıldıktan sonra mutlaka hormonal durumlar ile alakalı olan nedenler araştırılmalıdır. Özellikle testesteron hormonun az olmasından dolayı ergenlik dönemlerinde ki çocuklar da sakal ve bıyık çıkmadığı, seslerinin kalınlaşmadığı görülen bir durumdur.

Köse olan insanlar da sakallar ya hiç çıkmaz ya da çok seyrek olarak çıkmaktadır. Köselik genel de bir hastalık olarak kabul edilmemesine rağmen aynı şekil de sakal kıran gibi rahatsızlıklar tedavi edilmesi gereken rahatsızlıklardır. Köse olan kişilerin bir çoğu sakallarının ve saçların nasıl çıkacağı hakkın da bir çok yöntem denemektedirler.

Dermo mineral sakal serumu hem sakallarınızın bakımını yapmak da hem de daha gür çıkmalarına yardımcı olmaktadır. Dermo mineral ürünü 60 ml olup haftada 2-3 kere kullanılarak bakım yapılan bir üründür. Sizler de sakallarınızın daha sağlıklı bir şekil de çıkması için dermo mineral ürünün den yardım alabilirsiniz….

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )