Sakal çıkarıcı Serum Ürün Görseli

Sakal neden çıkmaz ?

neden sakal çıkmazSakal neden çıkmaz ?

Bazı erkekler de genetik nedenleri ile , bazı erkekler de hastalıklar nedeni ile sakallar çıkmayabilir.  Sakal seyrelmesinde ve çıkmamasında nedenler genetik, hormonal, bazı hastalıklar ya da ilaç kullanımları yan etkileri olabilir.

Eğer neden hormon dengesizliği, hastalıklar ya da ilaç kullanımı sonucun da meydana gelen yan etkiler ise bu problemlerin ortadan kalkması için gerekli olan tedavi yolu izlenmelidir. Sakallarınız eksik olan testesteron hormonundan dolayı çıkmıyor ise sakallarınıza testesteron takviyesi yapılabilir. Testesteron hormonu takviyesi yapılarak sakalların daha güçlü bir şekil de çıkması sağlanabilir. Yine aynı şekil de sakalların seyrelmesine neden olan durumlar hastalıklar ise bu hastalıkların ortadan kaldırılması etkili sonuçlar verebilmektedir. Sakallar genetik nedenlerden dolayı ya da yüzünüz de meydana gelen yanık, yaralanma gibi fiziksel rahatsızlıklar sonucun da meydana gelen durumlar dan çıkmıyor ise bu duruma karşı yapabileceğiniz durumlar sınırlı olmaktadır.

Sizler de köselikten yana sıkıntı yaşıyorsanız bu konu da sizlere dermo mineral ürünü yardımcı olabilir. Dermo mineral günde iki defa kullanılarak sakallarınızın daha gür çıkmasına yardımcı olan bir üründür…

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )