Sakal çıkarıcı Serum Ürün Görseli

Sakal yağı nedir ve faydası nelerdir?

Bu soru petrol ya da yağ değil mi?

Yoksa gerçekten bir soru mu var? Bir sakalınız varsa, sakal yağı kullanıp kullanmamaya karar verilmez. Niye ya? Yolları sayalım.

Ancak Shakespearian düşünce dizimize devam etmeden önce biraz sakal yağı üzerine derinlemesine inceleyelim ve onu neden bu harika görünümlü, erkekçe sakalınızda kullanmalısınız. Buna bakmanın bir başka yolu da şudur: Gerçekten gurur duyduğunuz bir otomobilin sahibiyseniz ve belki de sizi daha fazla önemsiyorsa, işleyebileceği tüm ihale seven bakımını ihmal eder misiniz? Elbette yapmazdınız.

Sakalınıza gereken özen gösterilmesi, yalnızca kesilmiş haldeyken daha katı bir süreçtir . Şampuan yapmalısın. Bunu, bir yaban domuzunun kafa fırçası gibi doğru fırça ile fırçalamalısınız. Sen gerektiğini Üzerine sakal merhem koymak.

Ve sakal yağı kullanmanız gerekir. Sakalınız – ve bundan çok hoşnut olanlarınız – bunun için sana teşekkür ederim.

Diyelim ki, sakal yağı ve büyüsüne daha yakından bir göz atalım.

1. SAKAL YAĞI NEDİR?

Her şeyden önce şunu açıklığa kavuşturalım: sakal yağı alet kutusunda sakalınızı sağlıklı, temiz ve harika görünen en önemli araçlardan biridir.

Bakımlı ve bakmak hoş görünen sakal konusunda salt oyun değiştiricilerden biri veya son birkaç aydır tıraş etmeyi unuttuğun gibi görünen bir sakal. Çok bakımlı bir manzaraya benzeyen bir sakal yetiştirmek biraz zaman, çaba ve sabır gerektirir.

Ve sakal yağı alır.

Sakal yağı, sakal için özel olarak tasarlanmış kozmetik yağ. Düzenli kullanmanız sakalınızı daha sağlıklı, dolgun ve daha yönetilebilir hale getirecektir.

Sakalınıza uyguladığınızda, altındaki cilt hepsi size ayakta alkışlayacak, çünkü sakalınızın olabildiğince olabilmesi için çok gerekli besin maddelerini veriyorsunuz.

Sakal yağı sakalınızın şampuanı olarak düşünse de, bundan daha karmaşıktır. Sakal yağı, sabun, deodorant ve şampuan da içeren günlük reçetenizin bir parçası olmalıdır. Ve bir kere kullandıktan sonra, neden bu kadar uzun sürdüğünü merak edeceksin. Sakal yağının son yıllarda fırladığını ve teknede tırmanmak için geciktiğini fark edeceksin.

SAKAL YAĞLARI YENİ DEĞİL

Evet, sakallı petrol son birkaç yıldır piyasaya açıldı, ancak modern insanın kendisi ile gelip gurur duyması gerekmiyor. Bunun nedeni, sakal yağı en azından sakal iklimlerde yaşarken sakallarını nemli tutmak ve iyi görünmek için bir yol bulmamız gereken ana Amerikalı öncüler kadar geride kaldı.

Çoğu hesapta 1930’larda piyasaya sunuldu . Ancak veriler, 2006 yılına kadar İnternet’te kullanıma sunulmadığını gösteriyor. Daha önce hiç olmadığı gibi sakal yağı popülerliği dalgası çekiyoruz.

2. SAKAL YAĞININ FAYDALARI

Sakal yağının faydaları, şimdiye kadar bir araya getirdikleriniz gibi çoktur. Elbette, sakalınızı seyir ve iyi koku tutmayı da içerir. Sakalınıza gerçekten bakmak istiyorsanız, kullandığınız şey budur.

SAKAL YAĞI FAYDA # 1

Yeni başlayanlar için, sakal yağı saç köklerinizi ve altındaki cildi nemlendirir. Soğuk ya da sık sık rüzgarlı bir ortamda yaşıyorsanız, sakalılarınızın kuru ve kırılgan olabileceğini anlarsınız. Yüzünüzün bu bölümünü nemlendirmek, kırılganlığı önlemenin yanı sıra pullanma, kuruluk, kaşınma ve kabardığı önlemek için de gereklidir.

BEARDRUFF MU?

Evet, tıpkı sesler gibi. Beardruff, saçlarınızda kepekli formlar gibi sakalınızda oluşan kepektür – aynı sonuçları çıkararak. Cildi sakalınızın altındaki besin maddeleri ile birlikte tutmazsanız, sonunda kurur ve gevrekler oluşur. Ve kimse bunu istiyor.

İdeal sakal, parlak, tımar halde, tüysüz, tozlu ve tüylü görünmemelidir. Başka bir şekilde düşünün. Başınızın üzerindeki saçların kepekli bir hale gelmesine izin vermenin bir şansı yok, en azından umarım olmazdınız. Kuru, kaşıntılı, tüysüsüz bir saç derisine sahip olduğunuz için saçlarınızı tıraş edin. Hayır, doğru şampuan ve saç kremi ile tedavi edersiniz, tıpkı sakalınızı tıraş olmaktan çok sakal yağı gibi tedavi edersiniz.

SAKAL YAĞI FAYDA # 2

Üzerimize zaten dokunduk, ancak tekrar etmeye değiyor. Kokulu sakal yağı kullanmak, sakalınızın kokusunu güzelleştirir, tıpkı şampuan kafanızın kokmasını sağlar gibi. Bununla birlikte, sakal yağı sakalınızın iyi kokulmasına, fakat saçlarınızın kokusuna duyarlı olmamasına dikkat edilmelidir.

Tabii, kafanızda kullandığınız aynı şampuanı kullanabilirsiniz, ancak neden sakalınızın damlasını yükseltmeyin ve “Ben bir erkeğim” diye bağırıp çığlık atmayacak bir şekilde koklasın. Sakalla “Sadece sedir ağacı , sandal ağacı, narenciye, vanilya ve hatta tütün gibi kokuları düşün . Bir sakal sahibi olmak, oradaki adamı (ve kokuyu) vermekten daha biraz daha rafine olabilir.

SAKAL YAĞI FAYDA # 3

Bu sakal yağı faydaları önem sırasına göre listelenmediğinden – aslında, hepsi önemli – bakalım nasıl iyi görünmenizi sağladığı konusunda biraz konuşalım. Ve etrafında bir araç tutmak istemeyen biri, iyi görünmesine yardımcı olur mu? Sakal yağı kullanmak sakalınıza hoş bir parlaklık kazandırmakla kalmayıp aynı zamanda daha dolgun, yönetilebilir bir yelken bırakacaktır.

3. DOZAJ VE ŞEKİLLENDİRME

SAKAL NE KADAR UZUN, İHTİYAÇ O KADAR BÜYÜK

Sakalınız ne kadar uzarsa, sakal yağı da o kadar çok olur.

Sakalınızın o sıkı ve temiz görünümü, büyümesinin ileri aşamalarına ilerlediğinizde azalmaya başlayabilir. Saç kütlesi büyüdükçe küçük kusurlar aniden daha belirginleşebilir.

Sakal yağı kullanmak sakalınızı düzeltmenize ve kontrol altında tutmanıza yardımcı olabilir. Sakal saçlarınızı sağlıklı ve esnek tutarak, tarama ve genel bakım ihtiyacını azaltabilirsiniz. Sakalınızı sizin için çalışalım, tersi değil

SAKAL YAĞI VE ŞEKİLLENDİRME

Sakal söz konusu olduğunda pek çok farklı görünüm ve stil vardır. Belirli birine ateş ediyorsanız, sakal yağı arkadaşınızdır, çünkü bu inatçı tüyleri istediğiniz yönde hareket etmeye teşvik etmenize yardımcı olabilir.

Bize güven, sakalınızda saç spreyi kullanmak istemezsiniz. Hayır hayır hayır. Veya, sakalınızın sizi gösterebileceği kıvırcık görünümünü silmek istiyor olabilirsin. Sakal yağı senin için orada olacak. Sakalınızın doğal renginin ortaya çıkmasına yardımcı olacaktır.

4. NASIL

Artık sıçramayı başladınız ve yapmanız gerektiği gibi, sakal yağı günlük tımar etme rejiminin hayati bir parçası olacakına karar verdiniz; onu nasıl düzgünce kullanacağınızı bilmek istersiniz.

NE ZAMAN UYGULANIR?

Sakal yağı uygulamak için en iyi zaman onu yıkadıktan sonra. Bu genelde duş aldıktan sonra demektir ve derinizin ve kıl foliküllerinin gözeneklerinin açık olduğu ve kolayca yağ emebildiği bir zamandır. Yine, daha soğuk bir iklimde yaşıyorsanız, sakal yağı cilde tamamen emilir ve kıllar zorunludur.

NASIL UYGULANIR

Sakal yağı uygulamak karmaşık bir süreç değil, özellikle de işe yaramaz hale geldiğinde. Öncelikle, duştan arta kalan nemden kurtulmak için sakalınızı havluyla kurutun; Sonuçta, su ve yağ karışmaz. Ancak hafifçe nemli bırakın, böylece yağın yerini alacak ve böylece saç follikülünün daha fazla yağ emmesi sağlanacaktır.

Sonra avucunuza birkaç damla uygulayın ve sakalınıza hafifçe masaj yapın. Kuru cildi (ve dehşet verici beardruffu ) tedavi etmeye çalışıyorsanız, özellikle de cilde uyguladığınızdan emin olun .

Ne olursa olsun, yağın sakalınıza iyice ve eşit olarak dağıldığından emin olmanız gerekir. Uyguladıktan sonra, tarayabilir, fırça yapabilir veya istediğiniz gibi stilde stilde ayarlayabilirsiniz.

Bunu günlük ya da günde iki kez yüz yüze gelebilecek olursanız, sakalınızın en iyi şekilde görünmesine yardımcı olur.

Son olarak, en az değil, birisi muhteşem sakalınızı yorumladığında kaçınılmaz olarak kullanmak zorunda kalacağınız mütevazı asansör konuşmasını hazırlayın.

Sakal yağı, onun örnekleri, ve hatta küçük bir bilim (ancak çok fazla bilim) hakkında temel bilgiler verdik. Sonuçta uygun bir sakal yetiştirmek konusunda ciddi iseniz, sakal yağı banyo dolabınızda belirgin bir yere sahip olmalısınız. Aksi takdirde, tıraş etmeyi unuttuğun gibi görünen tüylü, kuru, “doğal” sakallarla uğraşırsın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )